fbpx

USŁUGI I WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Planując utworzenie nowej pracowni psychologicznej należy wziąć pod uwagę, poza aparaturą do badań psychotechnicznych także dodatkowe elementy wyposażenia – w tym meble, sprzęt teleinformatyczny czy inne testy psychologiczne (papierowe). Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu, uruchamianiu nowych i adaptacji dotychczasowych pracowni.

Oferujemy bezpłatny projekt optymalnego, ergonomicznego i zgodnego z wymaganiami rozmieszczenia wszystkich elementów wyposażenia. Doradzamy również przy wyborze lokalu przeznaczonego na pracownię do badań psychologicznych kierowców. To rozwiązanie pozwala optymalnie zarządzać kosztami inwestycji.

Dla klientów, którzy chcą mieć pracownię ‘pod klucz’ oferujemy projekt, przygotowanie i montaż zabudowy stolarskiej w pracowni wraz ze szkoleniem z obsługi aparatury.

Poniżej udostępniamy informacje szczegółowe dotyczące stolików przygotowanych specjalnie pod nasze aparaty.

Stolik prosty AK

380 zł brutto

Przeznaczony pod Aparat Krzyżowy, dopasowany wymiarowo, posiada dodatkową półkę na dokumenty.

Do pobrania

Stolik prosty AP

380 zł brutto

Stolik AP dla Aparatu Piórkowskiego

Przeznaczony pod Aparat Piórkowskiego, dopasowany wymiarowo, posiada dodatkową półkę na dokumenty.

Do pobrania

Stolik specjalistyczny STS

490 zł brutto

Stolik STS dla stereometru

Przeznaczony dla 2 aparatów jednocześnie: Stereometru i Aparatu do Badania Czasu Reakcji. Niezwykle wygodnie organizuje stanowisko do obydwu badań. Występuje w 2 wersjach: lewej i prawej w zależności od położenia półki skośnej.

Do pobrania

Statyw 230M

80 zł brutto

Statyw do Tablic Poppelreutera

Przeznaczony do powieszenia Tablic Poppelreutera lub zamocowania sygnalizatora od Aparatu do Badania Czasu Reakcji. Regulowany ze specjalnie przygotowaną głowicą montażową.

Przykłady wizualizacji