"Z PASJI DO TWORZENIA I POMAGANIA"

Obszary działań

Produkujemy i dostarczamy kompleksowe wyposażenie pracowni psychologicznych do badań kierowców i badań z zakresu medycyny pracy.

Wdrażamy unikalne rozwiązania mające na celu zwiększenie efektywności i skuteczności nauczania w Ośrodkach Szkolenia Kierowców.

Nasza odpowiedzialność

Mamy świadmość odpowiedzialności za każdego, kto wybrał Nas jako dostawcę. Każde nasze działanie ma służyć jak najlepiej naszym Klientom i codziennością dla Nas jest pomoc i dzielenie się wiedzą, którą zdobyliśmy przez prawie 10 lat bycia na rynku.

Co dajemy

  • Indywidualne podejście i najwyższą jakość obsługi
  • Niezawodność nas jako partnera i naszych urządzeń
  • Estetykę wyróżniającą się na rynku
  • Ciekawe rozwiązania wspierające wygodę użytkowania

Dbałość o środowisko

Od początku naszego funkcjonowania na rynku dbamy o środowisko i nasze otoczenie. W procesie produkcji sortujemy odpady, nie stosujemy substancji niebezpiecznych w produkcji elektroniki tj. ołów, rtęć czy kadm. Samodzielnie stosujemy w wielu obszarach recykling, jednocześnie współpracujemy z jedną z największych Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego, aby być pewnym, że to co robimy – robimy dobrze.

Dowiedz się więcej…

 

Sprawdź nas

Wiemy, że jutro będziemy jeszcze lepsi niż dziś. Zachęcamy do kontaktu oraz dzielenia się opiniami dotyczącymi naszej oferty i obsługi. Szybki rozwój w ostatnich latach oraz klienci, którzy powracają jest dla nas najwyższą motywacją.