Kolejne spotkanie ze studentami studiów podyplomowych Uniwersytetu Gdańskiego już za nami

W dniu 09 marca, 2019 roku, na studiach podyplomowych Psychologii Transportu Uniwersytetu Gdańskiego, odbyły się kolejne zajęcia pt. „Aparatura do badań sprawności psychomotorycznej”. W ramach tego spotkania, jak co roku mieliśmy przyjemność przekazać uczestnikom wiedzę z zakresu obsługi aparatury wykorzystywanej w pracowniach do badań kierowców. Dochowując tradycji, dzięki obecności praktykujących psychologów transportu: dr Doroty Bohuszewicz Kamoli oraz Agnieszki Rohde mogliśmy przekazać mnóstwo praktycznych i chyba 🙂 ciekawych przykładów i przypadków. Mamy także nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć wystarczająco szczegółowo na wszystkie pytania naszych Słuchaczy.

Dziękujemy Uniwersytetowi Gdańskiemu za zaproszenie nas do udziału w tym odpowiedzialnym procesie szkolenia. Te spotkania zawsze zachęcają nas do jeszcze intensywniejszej pracy.

W szczególności dziękujemy Paniom i Panom słuchaczom za aktywny i tak liczny udział w zajęciach do samego końca oraz za bardzo wysoką ocenę naszej pracy. Mam nadzieję, że prawie same 10’tki na liście nie wynikały z braku anonimowości w głosowaniu :).

Życzymy sukcesów i do zobaczenia lub usłyszenia!